Hokej Lamač

Korčuľovanie či hokej si môžete zahrať aj v modernej Ice Aréne Lamač

by spravca
0 comment

Hokej LamačV bratislavskej mestskej časti Lamač v blízkosti školy a Telekomu na Borinskej ulici nájdete jednu z najmodernejších ľadových plôch na Slovensku. Rozmery použiteľné pre zápasy umožňujú športové stretnutia, tréningy, a zároveň sú verejne prístupné obyvateľom Lamača bezplatne vo vybraných hodinách. Navštíviť za naozaj symbolické ceny je možné halu za poplatok 0,50 EUR pre deti a 1 EURO pre dospelých.

Hokejová príležitosť
V ICE ARÉNE dostávajú príležitosť hokejové kluby, ktoré už existujú, ale aj tie, ktoré dnes neexistujú a zajtra chcú hrať. Plusom je nepochybne výborná starostlivosť o hraciu plochu, o ľad a správna atmosféra pre takéto miesto. Kým milovníci ľadu športujú, dohľad nad nimi môžu mať rodičia, či menej akční priatelia z kaviarne s preskleným výhľadom na dianie na ľade.

Verejné korčuľovanie a curling
Korčuľovanie pre verejnosť je dostupné podľa aktuálnych informácií o verejnom korčuľovaní. Dôvod, prečo si obstarať svoje vlastné korčule a prilbu. Mali sme možnosť navštíviť toto miesto v čase, kedy tu mali stretnutie azda prváci na základnej škole, vykračujúci na ľad s neistotou, iní s odhodlaním a odvahou. Na niektorých bolo evidentné, že ľad poznajú a pokojne môžu byť čoskoro hokejistami, hokejistkami, alebo dokonca krasokorčuliarmi. Svoj talent neobjavia, pokiaľ to neskúsia. Záujemcov o zimné športy poteší aj prítomnosť curlingovej dráhy. Nie pokusu o dráhu, ale o plnohodnotnú dráhu s kvalitnou údržbou ľadu podľa potrieb tohto športu. K dispozícií sú všetky potrebné pomôcky. Ohľadom dostupnosti curlingu pre verejnosť sa informujte priamo v zariadení.

Parkovanie a dostupnosť
Parkovanie je bezplatné na parkovisku pred zariadením, prípadne v jeho blízkosti. Disponuje miestom vyhradeným pre invalidov. V tesnej blízkosti zariadenia je detská šmykľavka a ďalšie drobné detské atrakcie. Dostupnosť je dobrá. Poloha je na mape nižšie.


Zväčšiť mapu

Pripravené v spolupráci so Zaujimavosti.net, foto: zet.sk

You may also like

Leave a Comment