Ice Bar Dunajská Bratislava

Na Dunajskej v Bratislave otvorili Ice Bar, kde je všetko z ľadu. Otvorené každý deň

by spravca

Pokiaľ hľadáte v Bratislave zaujímavé miesto pre priateľov na posedenie pri káve, alebo pri poháriku a zároveň chcete niečo netradičné, čo nikde na Slovensku, alebo len tak v Európe nenájdete, skúste Amundsen Ice Bar. Koncept baru, v ktorom je všetko z ľadu je nám už známy z Prahy, Stockholmu, Tokia, Paríža alebo Viedne, no pre slovenské končiny je to novinka.

Ice Bar Dunajská Bratislava

V spojení cateringovej spoločnosti Sharkam, piva Heineken, a vodky Amundsen sa podarilo otvoriť zaujímavú prevádzku, ktorá okrem modernej kaviarne ponúka vonkajšiu multifunkčnú terasu a spomínanú tretiu časť, ľadový bar. V ňom sa jeho autorom podarilo pracne vytvoriť za pomoci 38 ton ľadu zariadenie, steny, ako aj barový pult. Ak by vám to nestačilo, siahnuť môžete po poháriku vytvoreného, ako inak, z ľadu. Pitie vodky z neho nie je ako z klasického pohára a má to aj výhody. Čokoľvek v ňom máte je správne vychladené. Stála teplota – 5°C až -10°C nedovolí zariadeniu zaniknúť a pokiaľ nemáte dostatočne teplé oblečenie, nevadí, pretože vám ho radi bezplatne požičajú.

ICE BAR otvorený od 4. decembra 2013 / zaujimavosti.net

ICE BAR Amundsen Bratislava Dunajská

ICE BAR Amundsen Bratislava Dunajská

ICE BAR Amundsen Bratislava Dunajská

ICE BAR Amundsen Bratislava Dunajská

Pohodlie aj bez ľadu
Nie je to však len Ice Bar, čo vás na toto miesto priláka. Hlavným priestorom je kaviareň. Tzv. Amundsen Club, kde si môžete dať drink, prípadne medzinárodne oceňovanú slovenskú značku kávy Ebenica. Všetky vnútorné priestory sú nefajčiarske. V kaviarni je pohodlie a teplo.

ICE BAR Amundsen Bratislava Dunajská

ICE BAR Amundsen Bratislava Dunajská

Kde ho nájdete: Bratislava, Dunajská ulica č. 8
Miesto je viditeľné priamo na Dunajskej ulici smerom od Tesco Kamenné námestie a hotel Kyjev, na mieste pre Bratislavčanov veľmi dobre známom.
Kedy ho je možné navštíviť: Denne od 10:00 do 22:00
Pre koho je miesto určené: Miesto je ideálne pre mladých ľudí aj starších. V interiéri je zakázané fajčiť a hlavná kaviareň ponúka miesto aj pre 80 ľudí. Príjemné prostredie je vhodné aj pre mamičky s deťmi, pre mladých, študentov. Hlavný priestor je riešený ako kaviareň. Ice Bar je súčasťou prevádzky oddelená dvoma dverami a vstupným. Tretím miestom je vonkajšia terasa v lete poskytujúca oddych, v zime posedenie a výstavu ľadových sôch.

zdroj foto: zaujimavosti.net, + ICE BAR

You may also like

Leave a Comment