Paddleboardom po Slovensku – kde sa dá na Slovensku paddleboardovať?

Paddleboardom po Slovensku – kde sa dá na Slovensku paddleboardovať?

by spravca
0 comment

Odpoveď je, všade, kde je voda! Ideálne sú vodné nádrže ale o zábavu na paddleboarde nie je núdza ani na tokoch riek.

Paddleboardovať môžete na jazerách i riekach, je len na vás, ktoré sa vám na túto populárnu aktivitu budú pozdávať viac. Miesto na paddleboardovanie si vyberajte podľa náročnosti „terénu“. Iné je pádlovanie na rozbúrenom toku, iné v stojacej vode, ktorá s vami dokonale spolupracuje.

Skúsení paddleboardisti chvália Hornád

Divoká voda je určená najmä tým, ktorí majú s paddleboardingom skúsenosti. Nepoddajná rieka je niečo, čo si dokážete dokonale užiť, ak ste vo vode ako doma. Prielom Hornádu priamo v Slovenskom raji, území národného parku, ponúka úsek je dlhý približne 12 kilometrov pre skúsených paddleboardistov.Paddleboardom po Slovensku – kde sa dá na Slovensku paddleboardovať?

Prepádlovať Dunaj chce skúsenosti

Stredne náročný paddleboarding zažijete na hlavnom toku Dunaja. Atmosféra to bude nezameniteľná, známe miesta uvidíte celkom inak ako doteraz. Ramená riek sú vhodné pre začínajúcich paddleboardistov, tie dunajské sú ako stvorené na romantiku v skrytých zátokách. To, či ich preskúmate sami, vo dvojici alebo v partii, je len na vás.

Atmosféra pod Tatrami má svoje čaro

Liptovská Mara je obľúbeným paddleboard spotom. Srdce Slovenska vás uchváti nádherným výhľadom, táto vodná nádrž je na pádlovanie ako stvorená. Kempovanie priamo pri vode je ideálnou možnosťou ako zažiť dokonalý paddleboarding. Východ alebo západ Slnka pod Tatrami jednoducho musíte zažiť!

Objavte Váh z paddleboardu

Hravá voda, kde sa striedajú rýchle a pomalé miesta, ponúka rôzne náročné úseky. Na našej najdlhšej rieke si užijete množstvo zábavy. Ste začiatočník alebo skúsený paddleboardista? Pádlovanie vám pôjde ako po masle. Najmä ak máte kvalitný F2 paddleboard, môžete si byť istí, že sa na vode zabavíte, ako sa patrí.

 

You may also like