Staré Mesto ponúka historické skvosty aj pekné bývanie

by spravca
0 comment

Ak sa nejaká časť Bratislavy dá označiť za jej srdce, potom je to jednoznačne Staré Mesto. Každoročne sa pýši vysokou návštevnosťou, veď turisti tu majú čo obdivovať – hradný vrch, nábrežie Dunaja a mnoho viac či menej známych miest v centre, ktoré bolo vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu.

V Starom Meste sa dá, okrem iného, obdivovať aj Primaciálny a Grasalkovičov palác, Dóm svätého Martina, Michalská brána, Stará radnica…no, je toho viac ako dosť. A teraz si predstavte, že by ste bývali kúsok od celej tej nádhery. Je to možné, vďaka realizácii projektu Premiére.

Ideálna lokalita

Nové byty Bratislava nemôže ponúknuť v lepšej lokalite. Nachádza sa totiž na Šancovej ulici, ktorá je z hľadiska infraštruktúry a občianskej vybavenosti nadštandardná. Lokalita ponúka ideálne napojenie na diaľničnú tepnu aj komunikácia smerom k letisku a železničnej stanici. V okruhu pár minút pešej chôdze sa okrem kultúrno-historických pamiatok a príjemných parkov nachádzajú aj obchody, reštaurácie, edukačné či zdravotnícke zariadenia – teda všetko, čo potrebujete.

Bývania pre rôzne vrstvy obyvateľstva

V 23 podlažnom komplexe Premiére si nájde svoje miesto každý, kto sa chce v Bratislave usadiť. K dispozícii sú 1 až 4izbové byty, štúdiá a apartmány s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou o rozmeroch 35 – 125m2. Nezáleží na tom či sa plánujete nasťahovať s rodinou, frajerom, frajerkou alebo samostatne, Premiére má pre každého niečo. A nezabudlo sa ani na tak kardinálnu vec, akou sú parkovacie miesta. Ich nedostatok v meste nebudete pri bývaní pociťovať, komplex je totiž vybavený podzemnou trojpodlažnou garážou.

Finep, Premiére a výhody

O realizáciu projektu sa stará česká developerska spoločnosť Finep, ktorá má s výstavbou bytov viac ako 20ročné skúsenosti. Na Slovensku sa jej podarilo úspešne dokončiť projekt Jégého alej, Premiére je teda druhou veľkou investíciou tohto druhu na našom území. Riešte veci hneď s Finepom – vyhnete sa plateniu zbytočných provízií realitným kanceláriám a získate 3ročnú predĺženú záruku na byty v Bratislave. Takéto byty na predaj Bratislava už dlho nemala!

 

You may also like