Staré Mesto ponúka historické skvosty aj pekné bývanie

by spravca

Ak sa nejaká časť Bratislavy dá označiť za jej srdce, potom je to jednoznačne Staré Mesto. Každoročne sa pýši vysokou návštevnosťou, veď turisti tu majú čo obdivovať – hradný vrch, nábrežie Dunaja a mnoho viac či menej známych miest v centre, ktoré bolo vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu.

V Starom Meste sa dá, okrem iného, obdivovať aj Primaciálny a Grasalkovičov palác, Dóm svätého Martina, Michalská brána, Stará radnica…no, je toho viac ako dosť. A teraz si predstavte, že by ste bývali kúsok od celej tej nádhery. Je to možné, vďaka realizácii projektu Premiére.

Ideálna lokalita

Nové byty Bratislava nemôže ponúknuť v lepšej lokalite. Nachádza sa totiž na Šancovej ulici, ktorá je z hľadiska infraštruktúry a občianskej vybavenosti nadštandardná. Lokalita ponúka ideálne napojenie na diaľničnú tepnu aj komunikácia smerom k letisku a železničnej stanici. V okruhu pár minút pešej chôdze sa okrem kultúrno-historických pamiatok a príjemných parkov nachádzajú aj obchody, reštaurácie, edukačné či zdravotnícke zariadenia – teda všetko, čo potrebujete.

Bývania pre rôzne vrstvy obyvateľstva

V 23 podlažnom komplexe Premiére si nájde svoje miesto každý, kto sa chce v Bratislave usadiť. K dispozícii sú 1 až 4izbové byty, štúdiá a apartmány s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou o rozmeroch 35 – 125m2. Nezáleží na tom či sa plánujete nasťahovať s rodinou, frajerom, frajerkou alebo samostatne, Premiére má pre každého niečo. A nezabudlo sa ani na tak kardinálnu vec, akou sú parkovacie miesta. Ich nedostatok v meste nebudete pri bývaní pociťovať, komplex je totiž vybavený podzemnou trojpodlažnou garážou.

Finep, Premiére a výhody

O realizáciu projektu sa stará česká developerska spoločnosť Finep, ktorá má s výstavbou bytov viac ako 20ročné skúsenosti. Na Slovensku sa jej podarilo úspešne dokončiť projekt Jégého alej, Premiére je teda druhou veľkou investíciou tohto druhu na našom území. Riešte veci hneď s Finepom – vyhnete sa plateniu zbytočných provízií realitným kanceláriám a získate 3ročnú predĺženú záruku na byty v Bratislave. Takéto byty na predaj Bratislava už dlho nemala!

 

You may also like