Nakupovanie

Bory Mall, najmladšie nákupné centrum s dobrým kinom

by spravca

Bory Mall je najmladšie nákupné centrum Bratislavy, ktoré pôvodne lákalo zastúpenie viacerých firiem na prísne pravidlá prenájmu, no neskôr sa údajne zmiernili. Veľký projekt promovaný silnou kampaňou, azda najvýraznejšou v celej Bratislave láka do časti Bratislavy, ktorá je najbližšie pre Záhorie, Záhorskú Bystricu, Marianku, Stupavu a podobne.

Nakupovanie

Nákupné centrum je prístupné po dobrých cestách. Z centra Bratislavy môže prekvapiť nešťastný kruhový objazd a nie vždy na prvý krát jasné značenie, no poteší takmer vždy dostupné parkovanie na dobrých miestach. Jediný problém sme zažili tesne pred Vianocami, inak po tejto stránke mať problém určite nebudete. Bory Mall je pomerne ďaleko od centra. Poskytuje však zaujímavú architektúru, veľkú plochu s mnohými obchodmi a prevádzkami, avšak tiež aj veľa voľného priestoru a v niektorých hodinách málo návštevníkov. Nechýba tu Food Court, čiže priestor zaplnený niekoľkými známymi prevádzkami poskytujúcimi občerstvenie, niekoľko kaviarní a hlavne módnych značiek. Z cestovných kancelárií sa tu nachádzajú dve známe a minimálne jedna, ktorú by ste inak pokladali za menej významnú a predsa s veľmi peknou prevádzkou. Najväčším lákadlom pre Bratislavčanov z opačných častí Bratislavy je však nepochybne miestne kino.

Kino v Bory Mall
Bory Mall sú síce ďaleko, no pre niektorých ľudí sa oplatí merať cestu až sem v prípade záujmu o kvalitné kino, obraz aj zvuk, či špeciálne VIP sedadlá, ktoré ak si objednáte vopred, nemusíte pred filmom vyčkávať dlhý rad na čipsy a popcorn. Objednáte si ich zo špeciálneho sedadla z dotykovej obrazovky a uhradíte pokojne kartou. V Bory Mall sa konajú aj viaceré predpremiéry filmov na Slovensku. Ak ste teda novinár, alebo výherca niektorej súťaže, pozrieť si môžete niektoré filmové novinky práve tu ako na prvom mieste.

Navigácia, toalety a ešte pár postrehov
Navigácia v nákupnom centre nie je zlá. Vzhľadom na jeho rozlohu sa rozdeľujúce parkovisko na farebné bloky a tak máte aj vo vnútri nákupného centra jasno v tom, kde sa ktorá časť parkoviska nachádza, kde sa nachádzajú toalety a prípadne aj kino. Nákupné centrum nie je ideálnym miestom pre pešiu návštevu, nachádza sa dosť bokom. Náhodne sem chodí málo Bratislavčanov z iných ako blízkych častí. Len ak cielene za konkrétnym obchodom a tovarom, či kinom. Dostupné je cez MHD, alebo vlastnou dopravou. Prostredie je čisté, toalety sú udržiavané a taktiež čisté. Celé zariadenie zatiaľ dýcha novotou a robí príjemný dojem. Postrehmi, ktoré netreba brať inak, ako sú písané, sú napríklad medzi návštevníkmi väčšie zastúpenie rómskych rodín než a tiež viac záhoráčtiny než v iných nákupných centrách v širokom okolí.

Súčasťou strediska je aj detský svet s preliezačkami a zábavnými možnosťami pre rodiny s malými deťmi Buppi.

INFO: Recenzie nákupných centier vychádzajú z opakovaných osobných skúseností a skúšaní viac ako len piatich prevádzok a obchodov z viac ako 10 osobných návštev za posledných 12 mesiacov.

You may also like

Leave a Comment