millennium stieg larsson a premiéra millennium 4

Kinomaratón v kine Lumiére a svetová premiéra Millennium 4

by spravca
0 comment

Svetovo úspešná knižná séria Millennium od Stiega Larssona sa koncom augusta dočká veľkej premiéry. Na pulty predajní sa dostáva štvrtý diel pod názvom Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. Predchádzajúce diely Muži, ktorí nenávidia ženy, druhý diel Vzdušný zámok, ktorý vybuchol a tretí Dievča, ktoré koplo do osieho hniezda, boli tiež sfilmované a úspešná filmová trilógia sa už objavila aj v televízii. V rámci podujatia, ktoré sa chystá na 26. augusta v kine Lumiére na Špitálskej ulici pri Ministerstve sociálnych vecí a rodiny, si budete môcť pozrieť všetky tri filmy, ale hlavne byť medzi prvými na svete, ktorí si reálne najnovšiu knihu ohmatajú a ešte ďaleko viac.

millennium stieg larsson a premiéra millennium 4

Podujatie
Za výnimočné ho možno považovať najmä pre sériu všetkých troch filmov premietaných za sebou, ktoré od seba oddeľuje občerstvenie, prednáška o Stockholme a Švédsku od samotného autora prekladu knihy do slovenčiny zo švédskeho originálu a k tomu všetkému si organizátori prichystali aj tombolu. Hlavným ťahákom je však polnočný predaj knihy Millennium 4 uvádzanej pod názvom Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. Vďaka časovým zónam a polohe Slovenska je tak jednou z prvých krajín na svete, kde si budú môcť v rámci skorého predaja čitatelia užiť túto knihu. Vychádza totiž 27. augusta vo viacerých krajinách naraz.

Lístky sa dajú kúpiť na TICKETPORTAL.SK

Súťaž o vstupenky
Magazín ZN.SK pripravil súťaž o dve vstupenky na toto podujatie. Vyhrať môžete obe vstupenky. Chce to len správnu odpoveď na súťažnú otázku a súhlas s podmienkami. Viac na ZN.SK

You may also like

Leave a Comment