Pracovňa ako súčasť vašej obývačky

by spravca

Máte menší byt alebo rodinný dom, v ktorom si nemôžete dovoliť samostatnú pracovňu? Nevadí. S trochou kreativity a dobre zvoleným nábytkom si ju viete jednoducho zriadiť v obývačke.

Občasný alebo neobmedzený home office a pracovné povinnosti, ktoré riešite asap z domu by ste nemali robiť z pohovky či kuchyne. Na vytvorenie malého pracovného kúta sa nemusíte púšťať do veľkej renovácie ani búrať steny. Úplne postačí, ak šikovne popresúvate nábytok a tým si uvoľníte priestor na funkčnú kanceláriu, ktorej ideálne umiestnenie je v rohu.

Kancelárska stolička pre pohodlné sedenie  

Myslíte na to, že domáca kancelária by mala byť dostatočne funkčná a hlavne útulná. Vytúžený komfort, s ktorým vám pôjde práca od ruky, dosiahnete s kancelárskou stoličkou z e-shopu Estilofina.

SIVÁ KANCELÁRSKA STOLIČKA TAIPA - Estilofina

SIVÁ KANCELÁRSKA STOLIČKA TAIPA – Estilofina

Niet nad pohodlné sedenie, bez boľavého chrbta a stuhnutého krku. Nikto sa predsa nechce usadiť do nízkej, tvrdej alebo kývajúcej stoličky. Pri výbere si dajte záležať na kvalite spracovania, konštrukcii, nosnosti a výškovom nastavení.

Hlavnou črtou kancelárskych stoličiek z ponuky e-shopu Estilofina sú elegantné sedadlá potiahnuté kvalitnou ekokožou alebo na dotyk príjemným hrubým čalúnením. Vďaka ergonomickým tvarom, opierkam na ruky a nadčasovému prevedeniu poskytujú nielen pohodlné sedenie, ale aj dôležitú oporu pre chrbát.

Každá jedna kancelárska stolička je vybavená funkčným nastavením výšky, ktorú si viete optimálne prispôsobiť individuálnym potrebám sedenia. Stabilitu a jednoduchý presun zabezpečuje základňa opatrená päticou koliesok.

Veľký alebo malý kancelársky stôl?  

Zabúdať netreba ani na to hlavné, a to je kancelársky stôl. Pri jeho výbere zohľadnite najmä druh svojej práce. Ak väčšinu dňa trávite za počítačom, zvoľte taký s otvorom na vedenie kabeláže. Ak ste počas dňa zaprataní papiermi, šanónmi a dôležitými dokumentmi zíde sa vám väčšia pracovná plocha s dostatočným úložným priestorom.

DUBOVÝ ROHOVÝ KANCELÁRSKY STÔL - Estilofina

DUBOVÝ ROHOVÝ KANCELÁRSKY STÔL – Estilofina

Kancelárske stoly nemusia byť nudné a fádne. Na e-shope Estilofina si prídu na svoje vyznávači luxusu, štýlu, prírodných materiálov, ale aj takí, ktorých lákajú moderné riešenia a výškovo nastaviteľné kancelárske stoly.

Tie sú skvelou investíciou pre vašu pracovnú pohodu. Pýtate sa, prečo? Zmenou polohy si zlepšíte držanie tela, zapojíte stuhnuté svalstvo a vaša produktivita vás príjemne prekvapí.

V prípade potreby si môžete stôl doplniť o zásuvkové skrinky, ktoré sa zídu na drobnosti, písacie potreby, notesy, šanóny a podobne.

Príjemný office priestor si dokážete vytvoriť len pomocou dvoch nenahraditeľných kusov nábytku. Idete do toho?  Kancelársky stôl a stolička nezaberú veľa miesta a ako bonus váš interiér ozvláštnia.

 

You may also like