Zariaďujete si byt alebo dokončujete dom a vyberáte si podlahy do jednotlivých miestností? Pri vašej nerozhodnosti vám možno pomôžu niektoré faktory, ktoré sme spísali do nasledujúceho článku. Čítajte ďalej.

Dizajn podlahy

Podlahy sú na výber v rôznych štýlových vyhotoveniach. Napríklad také drevené parkety rybia kosť dokážu zaujať nejednu návštevu. Najobľúbenejším dizajnom rôznych druhov podláh je však imitácia dreva alebo kameňa.

Farba podlahy

Najväčšiu paletu rôznych farieb ponúkajú práve laminátové podlahy. Laminátová podlaha Bratislava má vo svojom portfóliu desiatky rôznych moderných aj tradičných farieb v kombinácii s vyššie spomínanými motívmi.

Materiál podlahy

Vaša spokojnosť alebo nespokojnosť s novou podlahou bude závisieť aj od jej materiálu. Nikto netúži po ľadovej dlažbe v spálni alebo po šmykľavej podlahe. Drevo bude vždy tým na dotyk najpríjemnejším riešením podlahovej krytiny.

Životnosť podlahy

Koľko vám vydrží taká podlaha? To závisí najmä od vás, ako často niečo vylejete, či vám padajú z rúk ťažké veci, či máte doma šikovné deti a či máte psa naučeného hygienickým návykom. Rôzne druhy podláh však majú v podstate obdobnú životnosť.

Dodávateľ, montáž a cena

Na niektoré špeciálne typy podláh musíte čakať aj celé mesiace, ich montáž je náročná a cena vysoká. Pri výbere vhodnej podlahy zvážte aj tieto faktory, určite ovplyvnia vašu túžbu bývať v novom dome čo najrýchlejšie.

 

You may also like