Rodinné výlety počas jesene. Ako si poradiť s balením

Rodinné výlety počas jesene. Ako si poradiť s balením

by spravca

Jeseň so sebou prináša veľa krásnych a farebných dní, ktoré sú ako stvorené na rodinné výlety. Predĺžený víkend na chate alebo v hoteli v lone prírody je nádherným zážitkom pre celú rodinu. Jediným problémom je samotné balenie  na pobyt, pretože teplejšie oblečenie zaberie predsa len viac priestoru ako letné.

Máme malé dieťa a milujme cyklistiku

Športovo založení rodičia niekedy na roky odložia svoje obľúbené športové aktivity v domnienke, že s dieťaťom sa nedajú praktizovať. To je však veľký omyl. Vždy stačí len trochu popremýšľať a využiť moderné pomôcky, ktoré umožnia tráviť čas s dieťaťom a zároveň sa venovať svojim koníčkom. Napríklad ak milujete cyklistiku, na výlet si bicykel doveziete pomocou nosičov bicyklov. Zo všetkých modelov jednoznačne vyhrávajú nosiče bicyklov na ťažné. Prečo? Pretože vám na streche zostane miesto na strešný box, do kufra sa dostanete bez najmenších problémov a s autom môžete vojsť kamkoľvek bez toho, aby ste nosič museli odmontovať. Iste si následne položíte otázku, kde dám dieťa počas cyklistiky? Nikam ho odkladať nemusíte. Dieťa sa môže vybrať na cyklistický výlet spolu s vami v cyklovozíku. Cyklovozíky sú skonštruované tak, aby zvládli lesný terén a dieťa sa v nich cítilo pohodlne. Pri výbere cyklovozíka dajte prednosť takému modelu, ktorý sa dá zmeniť na detský kočík alebo je s ním možné behať či korčuľovať.

Kufor v našom vozidle nám nestačí

Pred každou dovolenkou si skúsené mamičky robia zoznam, aby na nič nezabudli. S malým dieťaťom môže byť tento zoznam priam nekonečný. V jednom okamihu zistíte, že vaša batožina sa ani z ďaleka nezmestí do kufra vozidla. V tomto momente veľa mamičiek začne z tašiek vykladať svoje alebo oteckove veci. Nemusíte sa zbaviť obľúbeného svetra alebo vaša polovička mikiny. Jednoducho rozšírte batožinový priestor pomocou strešného boxu. Strešné boxy sú na uloženie batožiny tým pravým priestorom, ktorý vás nesklame objemovo a ani v oblasti bezpečnosti. Nemusíte sa obávať ani toho, že by ste nenašli strešný box vhodný pre vaše vozidlo. Spôsoby uchytenia boxov sú rôznorodé, môžete si vybrať uchytenie na hagusy, priečniky alebo dokonca pomocou magnetu. Objemovo splnia boxy očakávania aj ten najpočetnejšej rodiny. Najväčšie z nich pojmú až 650 l nákladu.

 

 

 

You may also like